KONST / Litografier / Färglitografi 14502013
nr 1450 2013
Färglitografi
"Fägne-Spel", Stora hoparegränd, Dahlström Lith. Färglitografi, bildmått: 29x21, yttermått inklusive ram: 51x37 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:33:10
10/2 21:23:15
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm